Crime City

Crime City na Android 2.0.4

Zbuduj największy gang w mieście

Zalety

  • Niesamowicie wciąga
  • Wiele zadań do wykonania
  • Znajomi powiększają naszą mafię i czynią ją silniejszą

Wady

  • Nie dla młodszych graczy
  • Prosta grafika

Dobry
7

Crime City to darmowa gra strategiczna na Android, w której wcielamy się w rolę gangstera. Naszym zadaniem jest stworzyć jak największą organizację przestępczą. Jeśli lubisz gangsterskie gry i filmy, to pobierz Crime City na Android, na pewno przypadnie Ci do gustu.

Crime City bardzo przypomina grę Mafia Wars, w którą można było grać na Facebooku. Na szczęście Crime City na Android nie wymaga męczenia znajomych o pomoc i nie nudzi się tak szybko, bo mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia.

Jak to bowiem w gangsterskich grach, zaczynamy Crime City na Android od zera. Nikt nas nie zna i nie szanuje, mamy tylko trochę pieniędzy, a za broń służą nam własne pięści. Naszym celem jest bycie coraz bogatszym i groźniejszym gangsterem. Musimy więc zdobywać punkty doświadczenia walcząc z innymi graczami oraz stawiać budynki, aby zarabiać coraz więcej pieniędzy.

Crime City na Android stawia przed nami coraz trudniejsze zadania, dzięki którym się nie nudzimy i jednocześnie uczymy gangsterskiego fachu. Gra umiejętnie łączy elementy akcji (walki, rabunki, itp) strategii (budowanie domów) i RPG (zdobywanie doświadczenia). Zawsze coś się w grze dzieje, zawsze jest jeszcze parę dolców do zarobienia, dlatego Crime City wciąga gracza bardzo mocno. Trzeba jednak stanowczo zaznaczyć, że nie jest to gra dla młodszych graczy, tylko dla dojrzałych osób, które zdają sobie sprawę, że zabawa w gangstera może być fajna tylko w grze..

Crime City

Download

Crime City na Android 2.0.4

Opinie użytkowników o Crime City